В разі неможливості зв'язатися по стільниковому зв'язку прохання писати нам в Вайбер. Посилання на сторінці контактів

Монтаж та пусконалагоджувальні роботи

Компанія «БЕНЗА» - це виробник і постачальник заправного устаткування: насосів, резервуарів, лічильників, паливороздавальних пістолетів та інших аксесуарів. Ми обслуговуємо АЗС різного конструкторського виконання, мобільні та стаціонарні паливозаправочні станції, паливні ємності, а також супутнє обладнання, в тому числі фільтри очищення та заправні пістолети.

За необхідностю ми надаємо допомогу в організації доставки міні АЗС і резервуарів по Києву та Україні. Монтаж проводять тільки штатні фахівці, що мають великий досвід експлуатації та обслуговування паливних об'єктів. Проведення пуско-налагоджувальних та інших робіт узгодимо заздалегідь і почнемо в зручний для вас час.

Як ми працюємо

При проведенні пуско-налагоджувальних операцій на стаціонарних і мобільних АЗС важливий технологічний контроль всіх процесів. Грамотний монтаж, налагодження та калібрування АЗС визначає точність роботи майбутньої роботи станції, а також попередить виникнення аварійних ситуацій.

На відміну від інших компаній-постачальників паливних об'єктів, ми встановлюємо обладнання своїми силами. За рахунок цього забезпечується гарантія справності автозаправних станцій, зниження виробничих витрат і виключення аварійних ситуацій.

Завершивши установку паливного обладнання, наші фахівці проведуть вступний інструктаж для всього персоналу. Він забезпечить правильну та безаварійну експлуатацію заправного об'єкта, підвищивши безпеку на станції.

Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи

Компанія «БЕНЗА» здійснює весь спектр послуг по установці заправного устаткування. В процесі пуско-налагоджувальних операцій фахівці проводять наступні дії:

  • установка технологічного обладнання;
  • підключення паливороздавальних модулів;
  • запуск і калібрування паливних колонок;
  • установка програмного забезпечення для управління
  • автоматизованими системами ТРК;
  • збірка та установка фільтрів тонкого очищення;
  • монтаж рівнемірів для резервуарів з нафтопродуктами;
  • складання калібрувальних таблиць для визначення обсягу палива;
  • сервісне та технологічне обслуговування об'єкта.

Звернувшись в нашу компанію, ви забезпечите ефективну роботу та безпеку експлуатації будь-якої сучасної заправної станції. Наша продукція доступна як для стаціонарних, так і для мобільних АЗС. Виробництво резервуарів ведемо не тільки за типовими проектами, але і по кресленнях замовника, з урахуванням індивідуальних побажань.