В разі неможливості зв'язатися по стільниковому зв'язку прохання писати нам в Вайбер. Посилання на сторінці контактів
Український виробник паливозаправних рішень
Поставте завдання - ми його вирішимо!

(044) 200-53-33
Дзвінки з 9:00 до 20:00 Пн-Пт

Обладнання для АЗС українського виробництва

Обладнання для АЗС: замовляйте обладнання для АЗС та нафтобаз під ключ в Україні

Хіти

Новинки

 

До обладнання, яке використовується на автозаправних станціях, пред'являються підвищені вимоги до якості, і його пожежної безпеки. Воно повинно бути надійним, мати великий ресурс, щоб несподівані поломки не зупиняли робочий процес. У перелік обладнання для АЗС входять не тільки паливороздавальні колонки, але і резервуари, в яких зберігається паливо, насоси для перекачки ПММ, а також різні елементи магістральних трубопроводів. У комплексі вони дозволяють зібрати заправну станцію будь-яких масштабів і для будь-якого призначення.

Переваги співпраці з компанією «Бенза»

Компанія «Бенза» c 2013 року здійснює виробництво та продаж обладнання для внутрішньовідомчих АЗС. Нашими клієнтами є аграрії, транспортні компанії з великим автопарком, який вимагає постійної заправки. Співпрацюємо з надійними українськими, італійськими, іспанськими, голландськими та китайськими виробниками комплектуючих, що дозволяє підібрати якісні запчастини для будь-якого обладнання.

Резервуари виготовляються на місці з дотриманням всіх норм і вимог, передбачених на законодавчому рівні. Ці роботи виконують кваліфіковані фахівці з відповідним рівнем допуску.

Для кожного замовлення розробляється індивідуальна схема співпраці, яка дозволяє підібрати комплект з оптимальним рівнем витрат. Більшість обладнання для нафтобаз і АЗС вже знаходиться на складі компанії, що дає можливість після проектування відразу приступити до монтажних робіт.

Види реалізованого обладнання

Компанія «Бенза» пропонує:

  • Міні-АЗС. Компактні станції, призначені для обслуговування невеликих підприємств.
  • Стаціонарні паливозаправочні колонки. Встановлюються на великих підприємствах для роздачі палива на потреби автопарку. Забезпечуються системою ідентифікації, при якій водіям лунають ключі доступу у вигляді карт або брелоків.
  • Ємності для палива. Можуть бути будь-якого розміру в межах стандартних регламентів. При виробництві застосовуються тільки міцні метали, здатні витримувати тиск грунту після монтажу. Зварні шви просвічуються спеціальним обладнанням для виявлення можливих дефектів.
  • Мобільні паливозаправочні колонки. Оптимальний варіант для польових робіт, що дозволяє відстежувати витрата кожним окремим видом техніки. Також мають ідентифікаційний модуль для транспортних засобів, що заправляються.

Існують і інші типи обладнання, установка яких обговорюється в індивідуальному режимі. Ознайомитися з усім асортиментом, характеристиками і цінами можна в каталозі. Щоб купити обладнання для АЗС з доставкою, необхідно зв'язатися з менеджером компанії за допомогою контактного номера телефону або спеціальної форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті.

Інформація

Сертифікати

Актуальні сертифікати відповідності на наші насоси, модулі, резервуари та заправні колонки. Переконайтеся в якості обладнання від компанії «БЕНЗА».