Про компанію

Наша компанія працює на ринку паливо-заправних рішень з 2013 року. На власному виробництві, та на виробничих потужностях наших підрядників, ми виробляємо  продукцію ТМ БЕНЗА – це міні-АЗС та контейнерні АЗС, мобільні паливо заправні колонки,  стаціонарні паливо заправні колонки з системами ідентифікації водіїв та їх лімітів для видачі пального, та системами повного обліку видачі, прийому та залишків пального, з передачею даних на сервер. В нашому асортименті є цілковитий набір обладнання для вирішення будь-яких завдань по організації відомчої заправки.

Для виробництва паливо-заправних колонок, наша компанія  імпортує якісні комплектуючі від провідних виробників Італії, Іспанії, Нідерландів та Китаю. Усі комплектуючі проходять ретельну перевірку на якість та відповідність заданим параметрам.

Резервуари та контейнери для міні-АЗС виробляються кваліфікованими спеціалістами на високоякісному обладнанні. Всі зварні шви перевіряються дефектоскопом, кожний резервуар проходить перевірку під тиском.

 

Наші партнери