Виставка «AGROEXPO-2017» в м. Кропивницький

Компанія БЕНЗА візьме участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2017», яка буде проходити 20-23 вересня 2017 року місті Кропивницький (КІРОВОГРАД).

AGROEXPO - наймасштабніша в Україні (100 000 м²) спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, яка дозволяє компаніям-експонентам демонструвати повну лінійку продукції для АПК. Щорічно у виставці беруть участь близько 470 профільних вітчизняних та іноземних компаній. Унікальною особливістю AGROEXPO є можливість побачити роботу техніки в польових умовах на полігоні для показів площею 60 000 м ².

У свою чергу, компанія БЕНЗА запрошує відвідати наш стенд, який буде розташований в павільйоні С10, на якому буде представлена ​​широка лінійка паливороздавального обладнання. Зокрема, можна буде побачити асортимент обладнання власного виробництва - ТМ БЕНЗА та європейських брендів:

  1. ТМ БЕНЗА (Україна) - міні АЗС, лічильники обліку палива, насоси для перекачування дизеля, бензину, AdBlue, масла, з живленням 12, 24, 220 В. Автоматичні колонки.
  2. Adam Pumps (Італія) - міні АЗС, електронні та механічні лічильники обліку палива, молока, насоси для перекачування дизеля, бензину, масла, з живленням 12, 24, 220 В.
  3. Gespassa (Іспанія) - міні АЗС, фільтри тонкого очищення палива, електронні та механічні лічильники обліку палива, насоси для перекачування дизеля, бензину, масла, з живленням 12, 24, 220 В.
  4. Piusi (Італія) - міні АЗС, лічильники обліку палива, насоси для перекачування дизеля, бензину, масла, з живленням 12, 24, 220 В.
  5. СІМТЕК (Америка) - фільтри тонкого очищення палива.
  6. МаximuS (Нідерланди) - автоматичні і механічні для паливороздавальні крани.
  7. GROZ (Індія) - ручні насоси для перекачування рідини.

Та багато іншого.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на виставці!