Паливороздавальні колонки

Для чого потрібні паливороздавальні колонки?

Паливороздавальні колонки - незамінне обладнання для організацій, які потребують швидкої заправки значної кількості автомобілів різного призначення в умовах, коли немає можливості користуватися послугами стаціонарних АЗС. Паливороздавальна колонка автоматичного типу буде незамінна для:

 • Великих підприємств, що володіють великою кількістю автомобілів, як легкових, так і вантажних або спеціального призначення.
 • Фермерських господарств, агрокомплексов, у яких є необхідність щодня заправляти комбайни, трактори, іншу спецтехніку.
 • Авіа підприємств і авіа клубів, човнових станцій, власників яхт, які потребують своєчасної поставки авіаційного бензину або дизельного палива.

Переваги наших колонок:

 • Колонки, що поставляються нашою компанією, можна експлуатувати при підключенні до електричної мережі з напругою 220 Вольт (ТРК КУБ і СТЕЛА. У ТРК ПРАЙМ можливе підключення 220 В як опція). Велика частина продукції українських виробників передбачає наявність джерела живлення з напругою 380 Вольт.
 • Відпуск палива виконується в автоматичному режимі (ТРК СТЕЛА І ПРАЙМ). Присутність оператора не потрібна. При цьому колонка фіксує яка машина була заправлена, яким паливом, і в якому обсязі.
 • Інформація передається на захищений сервер, що повністю виключає можливість зловмисних дій з боку третіх осіб.

Важливо підкреслити наступні функціональні характеристики паливозаправних колонок, що поставляються нашою компанією:

 • Колонку можна розмістити як безпосередньо на резервуарі, так і поруч, або на спеціальному постаменті. Це стосується і бензинових, і дизельних, і гасових колонок.

 • Вся продукція компанії проходить обов'язкову сертифікацію і дозволена до використання в Україні
 • Можна замовити ТРК з електронним лічильником відбору палива різного класу точності, від 0.5% до 0.25%. Можлива установка спеціального електронного ключа для ведення журналу подій в автоматичному форматі.
 • На замовлення клієнта встановлюється модель, що має спеціальний захист від вибухів і займань, що дуже важливо при роботі з бензином або гасом.
 • Продуктивність колонок складає 70-130 літрів в хвилину. Для ТРК ПРАЙМ можлива установка декількох пістолетів для різних видів палива. Це стосується всіх видів палива: бензину / гасу, солярки.

Співпраця з компанією БЕНЗА

«БЕНЗА» пропонує вам вибрати паливозаправний комплекс для вирішення ваших завдань по заправці транспорту. Ви можете позбутися від морально застарілих колонок радянського виробництва, не здатних своєчасно забезпечити паливом всі машини вашого парку.

Обслуговуванням колонок займається наш спеціалізований сервісний відділ. Ми надаємо послуги з доставки, монтажу та пуско-налагодження колонок.

Ми впевнені в якості товару, що поставляється та послуг. Кожен клієнт незалежно від типу співпраці може розраховувати на отримання своєчасної консультаційної допомоги від наших співробітників і високу якість товару. На сайті компанії можна переглянути технічні характеристики кожної заправки, порівняти вибрані моделі за вартістю та іншими параметрам.